Web sitemizi kullanırken çevrimiçi olarak gizliliğinize saygı duyuyor ve sizinle elektronik olarak iletişim kuruyoruz. Bize sağladığınız tüm kişisel bilgilerin güvenliğini sağlamak için teknik özelliklerimiz dahilinde tüm önlemleri alıyoruz.

S1 Bu web sitesi üzerinden hangi kişisel bilgileri topluyoruz ve nasıl topluyoruz?

Yalnızca bize sağladığınız veya size sunduğunuz hizmeti sağlayan kişisel olarak tanımlanabilen bilgiler topluyoruz.
Adınız, adresiniz ve e-posta adresiniz gibi dolaylı bilgileri ve ayrıca çerezler, bağlantılar ve sistem bilgileri gibi kişisel olarak tanımlanabilir bilgileri topluyoruz.
Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında bilgi vermek; yarışmalara, kampanyalara veya anketlere katılmak; Veya ticari anlamda sizinle iletişim kurabilmemiz ve ilginizi çekebilecek ilginç gelişmelerle ilgili en son bilgileri verebilmemiz için bize bir e-posta adresi, adınız, soyadınız, telefon numaranız vb. Sağlamak isteyebilirsiniz.

Bize sağladığınız tüm kişisel bilgilerin gizliliğini ve güvenliğini sağlamak için gerekli tüm önlemleri aldığımızdan emin olabilirsiniz.
S2 Kişisel bilgilerinizi nasıl koruruz?

Bize sağladığınız tüm kişisel bilgilerin gizliliğini ve güvenliğini sağlamak için gerekli tüm önlemleri alıyoruz. Yalnızca yetkili Asesnobis Teknoloji çalışanları, üçüncü taraf çalışanları (yani, hizmet sağlayıcılar) veya iş ortaklarımızın yetkili çalışanları (sözleşmeye bağlı tüm bilgileri korumayı taahhüt eden çalışanlar) kişisel bilgilerinize erişebilir. Kişisel bilgilerinize erişen tüm çalışanları, Asesnobis Teknolojisinin gizlilik politikalarına uymak zorundadır ve kişisel bilgilerinize erişim sağlayan tüm üçüncü taraflar gizlilik sözleşmeleri ve kişisel bilgilerin aktarılmasını sağlamıştır. Ayrıca, bilgilerin güvenliğini sağlamak için kişisel bilgilerinize erişimi olan üçüncü şahıslarla sözleşme imzalanmıştır. Kişisel bilgilerinizin korunmasını sağlamak için güvenli bir bilgi işlem ortamı sağlarız ve teknik yeteneklerimize yetkisiz erişimi (yani yetkisiz erişimi) önlemek için uygun önlemleri alırız.
Lütfen soru 4’ü okuyun – Kişisel bilgilerinizi kim ve hangi amaç için raporlar?
S3 Kişisel bilgilerinizi ne amaçla kullanıyoruz?
A Kişisel bilgileriniz sadece bildirimde belirtilen amaçlar için kullanılacaktır. Bilgileriniz, hizmetlerimizi yönetmek, yardımcı olmak ve bunlara cevap vermek, güvenlik, yasal veya sözleşmeden doğan yükümlülükleri yerine getirmek ve yasaların öngördüğü diğer amaçlar için de kullanılacaktır.

Asesnobis Teknoloji’nin kişisel verileri Kanunun 5 ve 6 ncı maddelerinin hükümlerine uygundur.
Kişisel bilgiler ve iletişim bilgileri: Soyadı, adı, telefon, e-posta adresi, kullanıcının kaydı ve site ile iletişim için kullanılır.

Demografik, site ve uygulama navigasyon verileri ve diğer veriler: Kullanıcı ilgi alanlarını belirleyerek ve iş geliştirme, pazarlama ve iletişim gibi operasyonel faaliyetler gerçekleştirerek kullanıcı deneyimini artırarak kullanıcı deneyimini geliştirmek için kullanılır.

Sosyal ağlar hakkında: Kullanıcıların siteye mevcut sosyal ağ hesaplarıyla daha kolay erişmelerini sağlamak ve iş geliştirme, pazarlama ve iletişim gibi ticari faaliyetler doğrultusunda toplanan verilerle kullanıcı deneyimini geliştirerek kullanılabilirliği artırmak için kullanılırlar

Yukarıda belirtilen amaçların dışında, veri sahipleri izin veriyorsa aşağıdaki konularda veri toplanabilir:
Asesnobis Teknoloji web sitesine üyelerine yayın gönderme,