Asesnobis olarak İnfiniti Technology ile çalışmalara 2019 yılı itibari ile başlanmış olup profesyonel askeri sahalarda elektro optik teknolojinin lideri olan marka kameraların distribitörlüğünü ve çözüm ortaklığını yapmanın gururu içerisindeyiz.

Kısaca Infiniti Teknoloji Kimdir?

Infiniti Elektro-Optik 2000 yılından bu yana CCTV kamera, PC tabanlı DVR / NVR ve IR gece görüş kamerası üreticisi olan Ascendent Technology Group’un bir bölümüdür. 2008 yılında Ascendent uzun menzilli IR lazerin öncülerinden biriydi. Uzun menzilli EO / IR kameralar için büyüme ve talep nedeniyle, Ascendent 2011 yılında özellikle Ar-Ge, destek ve gelişmiş uzun menzilli elektro-optik üretimine odaklanmış bir bölünme ihtiyacını fark etti ve Infiniti Elektro-Optik kuruldu.

Kanada kökenli olan İnfiniti Elektro-optik;

Üst düzey gözetim, çevre savunması ve 7/24 tehdit algılama için özelleştirilmiş çözümler oluşturmak üzere en gelişmiş kızılötesi elektro-optik ve video gözetim teknolojilerini birleştirir. MWIR & LWIR termal kızılötesi görüntüleme, ZLID ™ lazer aydınlatma, SWIR, HD uzun menzilli görünür ve NIR görüntüleme, jiroskop stabilizasyonu, radar entegrasyonunda Dünya’da öncü firmadır