Geleceğe doğru adım adım ileri…

Tasarım, Projelendirme, Yönetim, Bakım ve Onarımı kapsayan otomasyon sürecini Ases Nobis ile yaşamanın konforunu hissedin.

Alanında uzman Ases Nobis mühendislik kadrosu ile, güncel hesap ve tasarım yazılımları desteği ile, yapılarda kurulması tasarlanan otomatik kontrol ve bina yönetim sistemlerini müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre projelendirmekteyiz.

Isıtma, soğutma, havalandırma ve aydınlatma sistemlerinde enerji tasarruflu sistemler seçmeye özen gösterenler, daha az personel ile teknolojik binaları işletmek isteyenlere kolay işletmecilik, binanın değerinin artması, teknik hakimiyet sağlanması, raporlama ve geçmişe yönelik bilgilere ulaşma imkanı gibi faydalar sunmaktadır.

Bina otomasyon sistemlerine sahip olan binalarda ise, sorunların minimuma indirilmesi, enerji tasarrufunun maksimuma çıkarılması konularında bina otomasyon sistemi işletmeciliği ve  bakım onarım destek hizmetleri sunmaktayız.

Yurt içi projelerinin yanı sıra Avrupa ve Ortadoğu pazarında da Bina Otomasyon Sistemlerinde anahtar teslim projeler sunan ekibimiz  otomasyon sistemi yapılandırılması ve kurulumundan, enerji tasarrufu için yazılan sistemlerin kurulması ve sonrasında enerji tasarrufunun devamlılığı için sistemlerin işletilmesine kadar her aşamada uçtan uca hizmet vermektedir.

  • Bina Otomasyon Sistemleri
  • Otomasyon Yönetim Hizmetleri
  • Aydınlatma Otomasyon Sistemleri
  • Enerji izleme ve faturalandırma
  • Veri Kaydetme Sistemleri
  • Yeşil Bina Sertifikasyonu

Alanlarında Tasarım, Projelendirme, Yönetim, Bakım ve Onarım hizmetleri ile konforu tasarruf ile sağlamanın keyfini çıkarın.